PARA İADE GARANTİSİ

Asansör sektörü para iadesinin pek sık rastlanmadığı bir sektördür. Uzman ekiplerimiz tarafından her ay düzenli olarak yapılan asansör bakımlarınızdan 90 günün sonunda memnun kalmaz iseniz firmamıza yapmış olduğunuz bakım ödemeleri %100 iade edilecektir.

ZAMANINDA GELME GARANTİSİ

Sektörümüzde bu uygulamanın ne kadar önem arz ettiğinin farkındayız. Piyasa araştırmaları sonucu bu hususa gereken önemin verilmediğini fark ettik. Asansörde mahsur kalmamış ve bunu daha önce hiç yaşamamış insanlar için zamanın su gibi akıp geçtiğini ancak bu durumla karşılaşmış kalp hastaları,panik atakları olanlar,küçük çocuklarımız vs. için zamanın mahsur kalındığında ne kadar uzun ve korkutucu olduğunun bilincindeyiz. Bu sorunları ortadan kaldırmak isteriz. Bu sebeple arızalarınıza 30 dakikadan kısa süre içerisinde müdahale ediyoruz. 30 dakikayı geçmemiz durumunda arızaya neden olan parçanın değişim ücretini talep etmiyoruz.

SÖZLEŞME GARANTİSİ

Asansörünüzün sağlıklı ve güvenli çalışması için uzman ve sertifikalı ekipler tarafından her ay düzenli olarak kontrolü mecburi zorunluluktur. Bu şartın yerine getirilmesi için yetki belgesi bulunan firmalar ile çalışmanızı önemle tavsiye ederiz. Firmamız kapsamında 1 yıllık bakım sözleşmelerindeki süreyi ortadan kaldırıyoruz firmamızdan memnun olmadığınız taktirde nedenini belirtmek şartı ile sözleşmemizi hiç bir ücret ödemeden fes etme imkanı sağlıyoruz.

ÖZEL DESTEK GARANTİSİ

Haftanın 7 günü 24 saati firmamız ile iletişime geçebilme ve sorunları çözme garantisi sunuyoruz. Gece yaşanan arızalar için uzman ekiplerimiz sizlere hizmet sağlayabilmek için hazır bekliyor.

REVİZYON GARANTİSİ

Asansörlerinizin her yıl onaylanmış kuruluş tarafından kontrolü zorunludur. Kontrol sonucu değişen yönetmelikler veya eksiklikler tespit edilir ve asansörünüzün daha sağlıklı çalışabilmesi için 60 gün içerisinde onarıma ihtiyacı vardır. Firmamız tarafından revizyonu yapılan asansörler bir sonraki kontrolünde apartman / site yönetimi ile karşılaştırılır ve bir önceki kontrolde yapılmış ancak tekrar eksik olarak çıkartılan maddeler ücrete dahil edilmeksizin onarılır. yeni maddeler eklenmesi veya yönetmelik değişimi halinde oluşan eksiklikler fiyatlandırılır.